Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz Speedy007 #154 üzenetére

    A kamera képességeiről volt zó, nem arról ki hogy használja ki. Hidd el, vannak akik kihasználják. Te azt írtad, hogy "ettől nincs feljebb".

    Kiderült hogy van, erre most ott tartunk, mutass olyat aki kihasználja.
    Tehát van feljebb, csak szerinted felesleges epénisz növelés, mert te nem használnád ki. Értem. :U

    A lényeg, hogy van feljebb. Az hogy te erről mit gondolsz ebből a szempontból nem lényeges.

    "és nekem akkor mutassál már olyan user-t aki "kinek van nagyobb epénisze" versenyen nem indul és tényleg ki is használja a telefon adta képességeit?"

    Ez azért vicces, mert kb az összes zászlóshajó kapcsán feltehetnéd ezt a kérdést. ;)

    Itt én ezt le is zártam. Egyrészt mert szerintem befejezett a téma (kiderült hogy mégis lehet még feljebb menni tudásban), másrészt, itt nagyon off.

  • #96241664

    törölt tag

    válasz Speedy007 #154 üzenetére

    Én amúgy részben neked adok igazat. Nem az a baj a felsorolt dolgokkal, hogy sokan nem használják ki, hanem hogy elégge parasztvakítás mind.

    Szenzorméret bizonyos határok között nem számít. A többelemes feldolgozás korában, meg amikor akár a kép külün részeire szelektíven alkalmaznak különböző post-processing-et, akkor már nem azon múlik a dolog.
    Attől, hogy 1/1,12" szenzor van valamiben, nem jelenti feltétlenül azt, hogy tényleg jobb képet is fog csinálni, mint egy másik 1/1.56", vagy 1/1.33" szenzoros telefon.

    8K video 24 fps-re és 6 perces felvételekre van limitálva és tesztek alapján nem hoz annyival több részletet hogy akár jövőállóság céljából érdemes lenne vesződni vele.

    1920fps meg interpolált kamu...

    Amiben tényleg nagyon jó a Mi 11 Ultra, az a tele és ultrawide képek. Ezt leszámítva valóban nem annyira különleges a kamerás teljesítménye, amihez hasonlót ne lehetne találni jóval olcsóbban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák