Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielLong

    senior tag

    A név az fantasztikus, kíváncsi vagyok hány generációt bírnak ki ezzel a nevezéktannal. Szerintem már a Mark III után feladják, aztán megint lehet gondolkozni, hogy mi is a reláció (Z1<Z5, XZ1<XZ2, de X1>X10).
    Várnám a kompakt verziót, amire lenne is kereslet, de biztos nem jön majd.
    Ugyanígy várom, hogy a jövő évi verzióról eltűnjön a jack, a vízállóság, meg a vezetékes töltés is, mert az úgy az igazi sonys random evolúció.

  • DanielLong

    senior tag

    válasz opr #91 üzenetére

    Szerintem még csak a felét írtad le. A maradék a mindig is túlárazott termékskála az adott hardveres tudást tekintve, a hullámzó minőség (gyak. minden második széria problematikás volt, lásd Z3C), az egy időben jellemző random kijelző repedés (talán Z3), aztán a Z5 után a vízállóság, oldalsó ujjlenyomatolvasó, jack csatlakozó teljesen random összeállításban való implementálása (hol volt, hol nem volt), valamint a formaterv terén totális hullámzás a szögletes/lekerekített + káva csökkentés/növelés mentén. Jaj majdnem kihagytam a félévente új csúcsmobil kihozatalát, így lényegében mindenki elvesztette a Sonynál a fő irányvonalat kb 1 év után. Az egyik legpatinánsabb márkánál nem lehet látni évek óta, hogy merre akarnak tartani és mit akarnak képviselni. Jelenleg a minimális káva az egyetlen védjegyük, de már azt sem hiszem, hogy ez tudatos lenne.

Új hozzászólás Aktív témák