Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rubensito

    csendes tag

    válasz Masooo #1146 üzenetére

    Nekem volt LG Optimus G, amit még a nexusnak igy gyártott az LG, azt nagyon szerettem, 5 évig használtam, amíg a kijelzőben az érzékelő meg nem tört középen. Ők már akkoriban üveg hátlappal készítették a telefont, alu kerettel, jó méretben, … az aksi 5 év után is kibírt egy napot.
    Aztán vettem a jelenlegi Xiaomi Mi A1-et, ami akkoriban nagyon jól összerakott és jól árasított telefon volt. Ami nekem tetszik benne, hogy natúr android van rajta, semmi plusz gyártói belenyúlás. A biztonsági frissítések folyamatosak, a rendszer azóta is gyors, mert nem terhelték agyon.

    Eddig nem adtam ki 100-nál többet telefonra, de most sajnos szintet kellett lépnem, hogy egy olyan telefont vegyek, amit jó érzésekkel veszek meg.
    A samsung nekem nem jön be, mert a prémium kategória alatt sokszor azt olvasom, hogy 1,5-2 év körül lassul, akadozik, … lehet véletlen, de nem hiszem. :))
    A Xiaomi tapasztalat alapján rendben, bár ez natúr android. A csere is csak azért vált szükségessé, mert valaki a családból (ismeretlen tettes) rá ült/térdelt/ugrott/… :C és meghajlott az alu hátlap, kijár a képernyő egy része.
    A OnePlus-t nézegettem még, ott már egy tavalyi modell is 200e, ahogy te is írtad, az nem az az ár, amit kiadnék egy telefonért.
    Ennek ellenére ár tekintetében most szintet kellett lépnem, mert 100 alatt nem találtam meg azt a telefont, amiről azt feltételezem, bírni fog 4-5 évet.

Új hozzászólás Aktív témák