Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Egyedül a Qi-t sajnálom, azt tökre szerettem a Nexus 5-ben, bár az a telefon igényelte a non-stop töltést mert kicsi akku volt benne. Lenovo Z2 Vibe Pro-val annyira nem fáj hogy éjszaka az ágy mellett kábelre kell lógatni mert egyébként nevetve kibírja az egész napot. Ebben is közel akkora akku van (3300 mAh vs. 4000 mAh)

    Az NFC felett szemet tudok hunyni pedig annak idején a Mobiltárca tesztben is benne voltam az elsők között. Amíg az egész pénztárcámat (értsd: jogosítvány, személyi, belépők, stb.) nem tudja kiváltani a mobil, vagyis hordanom kell a tárcát így is úgy is, annyira mindegy hogy a telefonnal vagy a PayPass-os bankkártyával fizetek. Más hasznát én még nem találtam az NFC-nek, nincs ilyen módon párosíthatós bigyóm, az NFC tag-el profilváltás se nagyon jött be, mindig akkor kellett volna amikor nem volt a közelben egy tag sem. A lakást és az irodát meg nem fogom teleragasztgatni :D

    Viszont amin kiakadtam ismét az a meghívósdi. Ugyan felejtsék már el ezt a halálba. Majd én is felveszem őket a kifizetési listámra és ha odaérek hozzájuk majd kifizetem a telefon árát. Hihetetlen hogy még mindig ezzel csinálják a mesterséges hype-ot, nem létezik hogy nem tudnának ennyi telefont legyártani. :(((
    Pedig már gyakorlatilag rendelném is a nagyobbik verziót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák