Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sb #45 üzenetére

    ha visszább olvasol látod, nálam zen 2700 alatt van br 19e ft-os lap ( :
    és pont hogy azt nehezményezem, h itteni legtöbb emberke szerint 30-40e ft alatti alaplap sz@r
    mivel legolcsóbb 320-as asrock 14e, ez a b450 gb lap 19e, semmi értelme előbbit venni - gond nélkül megzargatja a 2700-et is ha kell, egy ilyen cpu-n max elmosolyodik ha tuningolni kell :) -
    a320 fogyasztást itteni tesztekből láttam, nem most volt, lehet lap függő is, de nem jól kezelte valszeg a cpu energia managementet, szóval hülyeségtől messze van - amd-nél megszokhattuk, mai napig nem tud a vga-juk mit kezdeni azzal, ha egynél több monitor csatlakozik a kártyához, és egyből feltolja a vramot max órajelre, 10+ éve is így volt, ma is így van -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz sb #69 üzenetére

    nem arról van szó régen mekkora árkülönbség volt, fogalmam sincs, most viszont 5e ft-ról beszélünk, b450m s2h-ba kis túlzással bármit bele lehet rakni, van m2 foglalata, kis vrm hűtése, nonplusultra' még rgb headaere is ( : mint esetem is mutatja beeshet jó ajánlat cpu-ra, 6 mag volt a lapban pár napig, aztán jött a 8, elég korrekt cpu és ram beállításokat tud a lap, ezen nagyon kár spórolni sztem
    eddig mindig elintéztem amit akarok, sztem úgy voltak vele a másik százat úgyis elhajtják ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Ferke77

    aktív tag

    válasz sb #83 üzenetére

    +1

    Jól beszélsz, akinél ennyire ki van számolva a pénz pc-re, annál 5 ezer forint ide-oda igen is sokat számít. Ha ilyen helyzetben lennék én is 320-t vennék és a +5 ezerből még 4G ramot, többre mész vele, mint egy 450-s lappal. Az meg banális tévedés, hogy a 320-ban nem mehet a 6 v. 8 mag. Nekem pár hónapig ment 1800x a legolcsóbb Asrock lapban és semmi probléma nem volt. A most megjelent nagyon sok magvas "szörnyet" is támogatja a bios :D . Persze azt belerakni (most) nem életszagú, de pl. 4-5 év múlva jóárasítva, miért ne?
    Az alaplap kérdése ugyan úgy túl van lihegve, mint a tápé.

Új hozzászólás Aktív témák