Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Chaser #4 üzenetére

    Ezzel egyetértek, Az A320 fikázással már nem.
    Szerintem nem filléreskedés ha 15k-s proci mellé nem 25-40k-s range-ből választ valaki lapot. Inkább az utóbbi értelmetlen marhaság.

    Hacsak nincs vmi extra kívánalom amit a konkrét lap/chipset nem tud, de elég jól felszerelt az A320 is. Nomeg áltaguser igények kimerülnek az USB portok támogatásában kb. Ha tuning nincs ezek a 35-65W-os cuccok bőven elmennek a 95W-os lapokkal. Röhögve. Aki itt fázisokat számolgat az túltolja a dolgot. 95W X procik mellé meg tuningra nyilván nem illik már a képbe...
    Egyébként nálam sw/bios tekintetében is elég korrekt az A320 a B450-emhez viszonyítva is. Van ram tuning (200GE-nél ahol nem kéne), p-state... minden.
    B450-en meg fele nem működik jól meg eltűnik/megjelenik utóbbinál bios frissítésekkor.

    Az idle fogyasztás pedig 3 hsz-ből meg cikkből kiindult hülyeség szvsz. Nekem ugyanaz az A320 lapom van 200GE-vel, 20-25W alatt van idle konnektornál mérve, bár nem emlékszem pontosan.

    Nekem is kb. a 25k-s B450M Pro4 volt a legdrágább lapom és soha nem volt hiányom semmiben. Attól meg a kardomba dőlök mikor arról beszélnek a topicokban, hogy 40-50k-s lap alatt nincs élet, mer' háddeavrmnembírjamajd a 65W-ot... jobb esetben lesz tuning: olyan amit írsz: +10%-ért +100W, +30k lapra és +20k hűtőre. Nice. :D
    De a legjobb amikor az 50k-s lap után már nem marad a hó végére zseton és addig megy bele 200GE/Celeron, majd jövő hónapban jöhet a hatmagos. :D

Új hozzászólás Aktív témák