Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    Elismeréssel adózom a türelmed, és kitartásod előtt! :R

    Tekintettel arra, hogy nagyon, nagyon alap szinten értek az elektronikához, azokat a "romos" Grundig hangfalakat szomorúan adtam volna le elektronikai hulladékként. (Vagy vittem volna vissza az eladónak.)

    Jó ha valaki ért annyira hozzá, hogy saját maga "fúrjon-faragjon-forrasszon" ilyen berendezéseket!

    Hozzáteszem, hogy a hangfalak nagyon szépek lettek! Én ugyan maradtam volna a konzervatívabb, "famintás" barna külső mellett, de így is klassz.

    Egyébként zenészként a Wharfedale hangfalakat ismerem; néhány modellt volt szerencsém élőben hallani, hangszer által megszólatatva, és meg kell mondjam, hogy jó minőség jellemzi őket.

    A cikkedet élvezetes volt elolvasni, a képek megfelelő mennyiségben, és minőségben kísérik a szöveget, amely még a hozzá nem értők számára is teljesen átlátható, értelmezhető, úgy vélem. :K

    Két kérdés azért bennem is felmerült:

    1. Az erősítőben nem tudtad volna a trafó alatt és felett, az előlappal párhuzamosan elhelyezni a két nagy méretű puffer kondit? A fénykép alapján úgy tűnik, hogy elfértek volna úgy is. (És akkor nem kellett volna áthelyezni a trafót.)

    2. Miért nem írtál árakat? Kérlek, tedd meg így utólag, mert szerintem nem csak számomra lenne kifejezetten hasznos információ, hogy milyen áron lehet/érdemes egy ilyen régi hangfalpárt, és erősítőt beszerezni, illetve hasonló módon és minőségben felújítani!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák