Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Chaser #141 üzenetére

    Ne vitasd.
    Illetve ha a spectre meltdown elleni mikrokód fenn van a Windowson, akkor valóban van CPU limit, de az az MS mikrokód képes 30%-al lassítani a CPU-t. Azt meg nem lehet felróni ennyi év után, hogy nincs benne 30% többlet úgy, hogy a 1060 azért jóval később jelent meg, mint az Ivy. Le kell törölni/tiltani azt a hotfixet aztán kész, onnan bőven elég a 1060 alá ez a procc.
    3 monitorom van +Rift, tehát 4 kimenetes VGA kell.
    Néztem a GW-t, tényleg a legközelebb ez áll az előző 1060 "kategóriához" amit vettem, rá lehet fogni, hogy inflával a 62k már 73k lett 3 év után, de abban már nem vagyok biztos, hogy az Ivybe (értve ezalatt a teljes hardverkörnyezetet mint z77+ddr3) érdemes beletenni az erősebb GPU-t és nem néztem jobban utána, mert láttam, hogy csak 3 video kimenete van. Állandó macera lenne használni vele a Riftet.
    A 3 monitor miatt viszont tudok tesztelni magasabb felbontásokat is. A GPU minden esetben előbb van 100%-on. Elég az Ivy a 1060 alá, ez tuti.
    Az a biztonsági rés, amit foltoz az MS gyakorlatilag 20 éve ott van. Átlátszó nagyon, hogy most kezdett mindenkit érdekelni, amikor nem fogytak a CPU-k, szóval az nem érdekel, de azt viszont bizonyítja, hogy az Ivy-ben már nincs olyan nagyon sok tartalék azért, szóval ha jóval erősebb lesz a GPU elfogyhat alatta.
    Benne van a pakliban. Meg azért ökölszabály is, hogy az egyes hardverek közötti korkülönbség azért ne legyen nagyon durva.

Új hozzászólás Aktív témák