Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz nuke7 #62 üzenetére

    Igen, normális esetben így kellene lennie, de sajnos egyelőre ahhoz, hogy optimális legyen a levegőáramlás a ház belsejében, alulra is kellene egy venti, ami fújja rá a levegőt a VGA-ra. Az elég lenne neki, hogy ne melegedjen fel. Viszont egyelőre nekem alul nincs semmi, majd ha lesz időm rá, átépítem, fentről az egyik 120-ast lerakom alulra, de ehhez a HDD-keretet is felülre kell tenni, ami azzal jár, hogy meg kell bontani hátul a kötegelést. Erre pedig csak hétvégén lesz időm, munka mellett nem.

    Amúgy meg nálam a 40% sem vészes, tényleg alig hallom a ventiket. Úgy akartam belőni, hogy elég legyen a fordulatuk játékok alatt is, de mellette elég halkan forogjanak, hogy windows alatt se halljam őket. Nekem 40%-nál van ez az érték. Bár lehet, hogy 30% is elég lenne, majd kiderül. Hétközben nincs időm méricskélni.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák