Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz wwenigma #30 üzenetére

    Nem köll megvenni oszt' kész.

    Nem unalmas már a fórumon sírni és állandóan ekézni? :U Jelenleg ez a leggyorsabb széria, az RT pedig egy újdonság. Már hónapokkal ezelőtt is 1080p-s üzemről volt szó.

    Van, kipróbálható, ennyi.

    Szerk:
    Nem arról van szó hogy nV vagy nem, hanem arról hogy egy totál új dolog, nyilvánvaló volt hogy nem lesz állandóan bekapcsolva. Kötve hiszem hogy valaki ilyen VGA-t vesz és 1080p monitoron RT-vel tolja a multit. :U
    Volt már pár ilyen innovatív technológia mindkét gyártónál, és be kellett nyelni hogy generációkon át használhatatlanok voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • nkmedve

    őstag

    válasz wwenigma #30 üzenetére

    Szerintem értelmezd amit írtam, olyan termékekre vagyok kíváncsi amelyek erősebbek mint a 2080Ti és 2080 (akár RT-ben, akár másban). Kérdezhetem másképp is, ha valaki most akar egy erős kártyát venni amivel QHD/4K-ban akar játszani, akkor mit ajánlasz neki (használt piac kizárva)?
    Nem tudom miért lovagolunk kizárólag az RT-n, amikor nem az az egyetlen hozadéka az új kártyáknak.

    Amúgy tudomásom szerint sehol nem írtam, hogy a 2070/2060 képes lenne értékelhető 4K teljesítményre, nem tudom ez honnan is merült fel.

    (#32) wwenigma Nagyon rá vagy állva az 1080p-re és arra a bizonyos R betűre. Remélem nem gondolod azt, hogy az új szériánál kötelező lenne RT-vel maximum 1080p-ben játszani (másképp nem tudom magyarázni ezt a fixációt).

    Ja 1080TI, a gond csak az vele, hogy már alig kapható, és ahol kapható ott nem olcsóbb mint a 2080. Arról ne is beszéljünk, hogy modernebb motorokban (pl. Vulcan alatt) erősen kikap a 2080-tól és még többet is fogyaszt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák