Új hozzászólás Aktív témák

  • Radványi

    aktív tag

    válasz burgatshow #5 üzenetére

    Hat azzal nem tudok egyet erteni, hogy a multirol nem lehet sokat irni es pontosan ez a problema az irassal hogy egy multi kozpontu jateknal gondolod ezt.
    egeszs egyszeruen masok a szempontok nem az a lenyeg hogy a programozott AI milyen szituacioban mit csinal hanem hogy a jetekban levo dolgok hogy mukodnek a jatekosok keze alatt mennyire segiti oket azok a bonuszok amiket egymasnak adnak stb. itt meg egy egesz oldalon sorolhatnam azokat a dolgokat amik benne vannak a multiban es rajtuk keresztul ertekelni lehet a jatekelmenyt.

    Mellesleg egy elsosorban PC re fejlesztett jatek grafikajarol alltalanosagban ugy velemenyt mondani, hogy az konzol van csak kiprobalva szerintem nem igazsagos.

    Mellesleg megha nem is szebb mint a Crysis 2 (Szerintem szebb) ennyire jol optimalizalt jatekkal mar regen talakoztam betaban meg nem futott olyan jol es ezert medium beallitasokon inditottam el amikor megjelent majd 2 nap mulva rajottem hogy Full HD minden beallitas a maximumon kiveve elsimitas az csak 4x Hibatlanul mukodok.

    AMD FX-8150
    4GB RAM
    HD 6950 2GB

    Ez nem egy egetrengeto config semmi csili-vili Core i7 vagy GTX 580 SLI

    37 ora jatek utan egyetlen bug al sem talakoztam leszamitva, hogy a battlelog neha nem mukodik jol de az sem egetrengeto ahoz kepest, hogy szerintem egy rakas szemet, bar ma jott valami frissites hozza remelem jobb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák