Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz Xaels #24 üzenetére

    nem szemtől szembe szoktam, de van amikor olyan helyen van az ember ahol nincs hova menni, muszáj szemtől pofába. De pl amikor tépek a pályán, és egyszer csak orrba kap egy tank az nem szép dolog. Egyrészt iszonyat mód lelassulok, másrészt ha úgy talál el máris lángol az egész kóceráj. És az rpg-k elvégzik a többit. M16A3 valóban elég jól sebez, a másik is. De ilyen jó fegyver miért nincs engineer-ben? G36 szórja a golyót, bipoddal ér csak valamit. Esetleg ak74u ami, de mivel ahhoz meg nincs bipod csak közelről jó, vagy egyes sorozatokban. A többi kuka.

    Több pálya elrendezése is elég szerencsétlen, főleg Canals. Olyan baserape-k szoktak lenni mint a ház.

    na mindegy, szerintem rengeteg javítani való lenne az alapjátékban is és jobb lenne ha ezekre koncentrálnának, ne, pedig fosnák ki magukból a dlc-ket. :U

    (#25) aram01

    usákoknak van egy Abrams-e, canalst miért nem lehetett úgy megcsinálni, hogy ne egy vacak könnyű páncélossal szórakozzon az ember a világ kb legjobb tankjával :F
    persze a másik oldalról nézve ez jó, T90-nel öltem eddig a legtöbbet több mint ezret. Pontjaim fele kb innen van.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák