Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiVaD

    senior tag

    Tudom csak félig kapcsolódik ide...de Én PS3 tulaj vagyok és örülök, hogy nincsen warez. Egyszerűen azért, mert csak azokkal játszok amik tényleg érdekelnek és kitudom rájuk spórolni a pénzt. Eddig 1 játékot vettem meg premier napon (Uncharted2), de a többit kb. 5-6ért vettem. És igen, nem a megjelenés napján. Na és? Van élet a játékokon kívűl is...
    Gondolkoztam most az MW2-n, de úgy vagyok vele, hogy még tudok várni pár hónapot, hogy kb. 8ra lemenjen az ára. Amúgy ez a trófea/pontos rendszer jó ötlet volt, mert így tényleg "szavatosabb" a játék.
    Emlékszem, amíg nem volt sz.r a PCm a játékokra..leszedtem, játék, törlés...ha elakadtam..törlés,ingyen van...
    Aki meg hivatalos megjelenés előtt felmegy LIVEra... :U A másik, hogy ha tudnám, hogy meleg a talaj (tehát másolt játékkal tolom neten keresztül), akkor tuti csak minimális összegeket fizetnék be, ami éppen elég (tudtommal fizetős a multi boxon...akkor max. 2-3hónapot fizetnék előre, de az a max.). :U
    Mellesleg ha mondjuk 6ezer lenne egy játék, akkor se vennék SOKKAL többen.
    Az első soromat kiegészíteném azzal, hogy ha lenne egy multi mentes másolós megoldás PS3ra, egyedül annyi pozitívuma lenne, hogy olcsóbbak lennének a használt játékok. Ennyi. Nem több.

Új hozzászólás Aktív témák