Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    Kettőt és könnyebbet. Úgy vagyok vele, hogy amíg nem megy a rendes élet rovására, csinálja. Majd ha anyagilag kicsit nehezebb, akkor jelzem felé, hogy vegyen visszább, de tudja magától is. Egyébként meg közösen verjük el a lóvét:DDD Neki is vannak hobbijai, nekem is, milyen jogon korlátoznám be? Inkább beszállok én is;]

    Ami eszembe jut, mint szempont, hogy miért mondhatja az asszony, hogy nem. Lehet anyagi, főleg ott, ahol az asszony kezeli a kasszát, egyszerűen nem telik rá (csak ugye a csóróságot az ember nem szereti bevallani). Ha meg az, hogy az asszony nem szereti, hogy a párja nem minden szabadidejét vele tölti, az súlyos önbizalomhiányra utalhat. Ilyenkor érdemes komolyan elgondolkodni azon, hogy van-e értelme ilyen emberrel foglalkozni (egyébként, láttam férfi... mármint pasifélében is ilyet, egy barátnőm járt így, pedig még csak nem is anyagias tevékenységről volt szó. A srác egyszerűen féltékeny volt a hobbijára).

    De a legegyszerűbb, ha érdeklődünk a másik hobbija iránt, bevonódunk (feltéve, ha engedi a másik, de miért ne engedné?), és így könnyebb megérteni. De ehhez fel kell nőni, hogy magunkon kívül másra is gondoljunk, vegyük a fáradtságot megismerni a másikat.

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

  • solena

    tag

    válasz hege8888 #43 üzenetére

    Hát, pl, azok a zasszonyok, akiknek a zurai panaszkodtak bacsisnak, hogy nem lehet (ilyen?) hobbija, ott azért szerintem van fogalom a fórum létezéséről:) Csak legfeljebb nem látogatják, a férjeik meg papucsok, és nem mernek szólni a témáról, és emiatt a kanapén aludni;]

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák