Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Abu85 #19 üzenetére

    Igaz van 2 óra elállás csakhogy én mivel értek valamicskét a számítástechnikához először megpróbáltam izolálni és megoldani a problémát és közben lejárt a 2 óra. Tudom én vagyok a hülye minek próbáltam.

    Persze megírod a szerződést de mondjuk alap elvárás kimondás nélkül, hogy ne essen le a vakolat 2 hét múlva egy négyzetméteres területen egy polc felrakásakor. Megtörténik és ő meg azt állítja hogy de hát nem volt benn a szerződésbe hogy olyan legyen a vakolat ami nem esik le.... (nem volt benne mert ez alap elvárás)

    Egy ilyen duma után az biztos hogy malteros vödör a fején landolna.

    Ez olyan mint egy játéknál, hogy legalább az összes fő quest működjön hibátlanul. Lehet leírod de azt nem hogy pl 5 percnél tovább fusson a program mert ez alapelvárás.

    Remélem érted
    Ingyenes szoftvereknél nem történik ilyen... mert igényes munkájára a készítő. Nem a "szarikbele idea lóvét " típus. Elbírom képzeni az átlag fejlesztőstúdiót az első egy évben megy a láblógatás meg pizzázás utána meg ez utolsó két hónapban megy kapkodás... Hallottam már ilyen sztorikat nem is egyet.

    Jah és erre utána meg jön a duma hogy biztos a kalózkodás miatt nem fogy és hogy a torrent az oka... belerakják a Denuvót mint a új Assasin Creednél és megint csak az szív és annak szívja le az erőforrásait feleslegesen aki fizet érte... "Nincs ez így jól elvtársak..."

    Nem kéne az ilyen gondolkodást támogatni. Ahogy az almát sem fujja be senki méreggel szedés előtt egy héttel hogy az arra járó gyerek ne ehessen belőle egy két darabot. Persze vannak észér és önző emberek de ne ez legyen a normális már

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák