Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz adrian360 #44 üzenetére

    Na akkor majd könnyesre fogja sírni a szemét, hogy ebből a picsányi alakoskodó lószar piacról mint Magyarország ki lesz tiltva.... :DD

    (#43) Aliszalámi
    Az, hogy PRÓBAVÁSÁRLÁS VOLT ( nem pedig minden sofőrt ellenőriztek) az nem azt jelenti, hogy senki nem ad számlát... Mint említettem utaztam már Uberrel és 2 sofőr adott a 3. nem. (Számlatömbből)
    Arról, hogy sok ügyeskedő Magyarnak büdös az adó fizetés nem az Uber tehet...

    Ennyi erővel a Telekocsi meg oscarkocsi meg stb oldalakat is be kéne zárni. Megyek valahova megadom, hogy van 3-4 hely és x ezer Ft/út.... Nincs ember aki ott számlát ad... Még se veri senki a nyálát, mert az csak pici....

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz adrian360 #47 üzenetére

    Franciák tíltották ki taxis nyomásra... Mert ott divat tüntetni és az országot szétverni... vive la france módra már sok 100 éve....
    Németeknél volt tíltva mert nem volt taxis licenese a cégnek magának... Megszerezték most már elvileg mehet.
    Indiában volt tíltva de nem mindenhonnan hanem tartományokból. Már ezeket is oldogatják fel.

    Nézz szét a térképen inkább("Egész európából kitíltva......) Ja (tavaj dec a térkép... azóta németeknél tíltották majd levették és hozzá jött Franciaország mint tiltó ország... :

    Ui. : "az olaszok pl egy az egyben az összes ilyen elven működőt betiltották, nem csak az Ubert."
    A legkorruptabb és maffia témában legjobban érintett országra gondolsz? Hmmm Vajon miért. Szemét és taxi szinte csak a "jópolgárok" kezében vannak.

    ui2.: Hmm Roma neked Olaszország? Mert a földrajz órákról az rémlik
    Uber Rómában

    Városok ahol elérhető

    Inkább nézzetek szét a témában mielőtt baromságokat írtok... Követem már rég az Ubert... Nem azt mondom, hogy minden kóser vele.... nem is védeni akarom.... csak a vadbaromságokat hagyjuk már...
    Fáj az országoknak, hogy nem adózik a cég a jutalékából.... meg a sok hülye sofőr aki szar bele az adózásba.... de hát az is fáj Magyarországnak, hogy az online pókeres oldalak nem idehaza adóznak. Tiltsuk be mindet gyorsan...

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák