Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz PatGarret #41 üzenetére

    :R :R :R

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

  • Hunork

    veterán

    válasz PatGarret #41 üzenetére

    Szia!

    Semmi gond, de akár írhattál volna egy cikket is... :K :P

    1. Zynga póker: erősen meg lett említve, és a mákolást nem hegyeztem ki, de egyértelmű lesz, hogy sok hal, sok kezdő, sok ilyen helyzetet hoz majd. Szerintem nem lett kidomborítva. :N

    2. Kína: nem foglalkoztam vele, ha valaki nagyon akar, úgyis tud onnan játszani, de a belső társadalmuk, szabályaik igen merevek, lásd PC játékok, nem hiszem, hogy hamarosan nagy változás áll majd elő. :N

    3. Poker.hu megemlítve kétszer is, de ha lesz időm, módosítom. Nem reklámnak szántam, ezeket használom...bár az Intellipoker.hu-t sem említettem (pedig Pokerstars-os! :) ), pedig oda is regeltem... :K Vagyis: ez teljesen szubjektív, más meg a pókerakadémiát említette volna meg elsőként, vagy többször is...

    4. USA: valóban, nem foglalkoztam a témával, lehet, ez hiba volt, de nem nemzeti stratégiákat "láttam" a jövőbe, inkább a "puszta" jövőt. :K De lehet, hogy ezt még pótolom, nem ígérem...

    5. Pokerstars: nos, itt van pókersuli, ez tény. De azt nem állítanám, hogy itt kell elkezdeni mindenképpen, mint ahogy más termet sem emeltem ki. Mert nem ez volt a cikk célja! Bár, ha azt nézed, a terem-evolúció szekcióban első helyet kapott!!! :K

    6. Bár elsőként kellett volna: azt írtam, hogy ÉN 27 termet tudnék felsorolni fejből. Ennyi. Ez egy szubjektív tény, adat. ;] De írtam is: "hányról nem is tudok".... :K Nem az volt a cél, hogy felsoroljuk az összeset, sőt, elég, ha csak a magyar játékosok leginkább használt termeit említettem, elvégre magyarok vagyunk...
    (bár ez a 27 a legismertebb, ebben szentül hiszek, a noname termek nem mérvadók, úgyis majd beolvadnak, mert ebben is szentül hiszek!)

    7. Azt sem említettem, hogy vannak termek, ahol anonim asztalok vannak, melyek "védelmet" nyújthatnak az általad is említett adathalászás ellen. Kezdőknek ez kellemes megoldás jelenleg.

    Végül: köszönöm a hsz-t, látszik, hogy járatos vagy a témában! :K

    Üdv:
    Hunork

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák