Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz joey04 #44 üzenetére

    Jajj Joey. Ha erdemben akarsz apple cikkhez szolni, akkor valtoztass nicket. Mindenki tudja rolad aki 3 napnal regebben regelt, hogy egy apple vérfan vagy. Es ezzel semmi baj sincs. Szerintem. Te dolgod. Csak hiteltelenek igy a hszeid.

    A cikkhez: először is egy fizetett hirdetést olvashattunk. Tehat kezeljuk helyen a dolgot.
    Masodszor jelenleg a Vilag egy szerencsesebb pontjan elek ahol tenyleg nem gond egy apple termeket megvenni. Kicsit sem. Megsem latom mindenki kezen a waccsot. Iphonebol rengeteget akar 60 eves neneinel is siman de waccsbol eddig csuklon 2-3 darabot lattam. A kis fittnesz karkötők még mindig sokkal elterjedtebbek.
    Szoval a szokasos apple-fele dobalozzunk a szamokkal informacio. Nulla jelentőséggel. Mint a 100szor pontosabban meri az idot a waccs mint maga az iphone... Ilyet is olvastam. Azt is elhiszem h pontosabb/osszetettebb korrigacioval dolgozik es valoban pontosabb de hogy pont százszor? Csak ezert nezek apple keynoteokat... :) mert pl az iphone 6s 842-szer gyorsabb es 310-szer ergonomikusabb mint a legelso iphone. :DDD jo ha tudjuk! ;)

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák