Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz dabadab #16 üzenetére

    Nekem konkrétan elég volt bajlódni vele. Jó, lehet nem pontosan emlékszem, és nem Ubuntu, hanem a Suse ADSL-e volt szar. A másikon a DVD lemezeket kellett manuálisan felcsatolgatni. vagy fordítva. Később valóban ment az Ubuntu-n az ADSL, csak épp az általam használt programok közül viszonylag kevésnek volt linuxos verziója. Nem alternatívája, linuxos verziója. Ha valami nekem bevált, nem elég, ha utána valami olyan, mintha. Tulajdonképpen azzal a verzióval (4-5) éve már nem voltak égbekiáltó gondok, bár a driverekben a mai napig nem bízok. És nem különösebben érdekel, ez kinek a sara. Nem ragaszkodnék a Windows-hoz, ha a másik oldalon megkapnám, amit akarok - pl. most jutottam el oda, hogy baromira zavar már a szájbarágóssága, mindent önmaga irányítani akarása a Windows-nak, a 7-ben ez még nem volt annyira feltűnő, mint a 8-ban. Hiába gyors, de kicsit olyan érzésem van, mintha nem akarná a rendszer, hogy a gépem ura legyek.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák