Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz Sinesol #29 üzenetére

    Nincs nálunk digitális oktatás, egy prezentációt sem tudott átküldeni a tanár. Alkalmatlan az egész rendszer az oktatásra. A betegállátás akadozik, úgy hogy alig van Koronás, nincs szakorvosi ellátás, csak vészhelyzetben idézem az ajtón álló nővéreket, és telefonosokat is súlyos életveszélyes helyzetben látnak el, bel se induljunk. Ez mind saját tapsztalat, a környezetemben pedig az állami rendszer helyett egyéb platformokat használva oldják meg okosban az oktatást. De nálunk ez se megy, átküldik mit tanuljunk a gyerekkel, és majd fottózuk le. Home Officban vagyok, 2 gyerekkel. Csak úgy mondom sok embernél kezd elszakadni a cérna, mert magára hagyták őket, és gátlástalanul hazudnak hogy minden rendben ami még nem gond, a baj az hogy nem tudunk mindent megoldani, beteg családtagot nem látnak el ÉRTED? Mennie kell dolgozni kedvesemnek , nekem meg tanulni kéne Meló alatt, a gyerekkel, az ovisra meg vigyázni. Éljétek át, most szüntelek, olvastam a nagyyal, később meg kezdődik a munka is. És a szellemi sérülteknek, van olyan munka amit aktívan kell othonról csinálni, nem csak imitálni. :R

Új hozzászólás Aktív témák