Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    s újra csak felszólította Kínát az emberi jogok tiszteletben tartására.

    Azért mekkora pofátlan állam amerika. Mindenkinek meg akarják mondani hogyan kell élni. A szabadság hazájának nevezik, de nem hinném hogy szabadabbak az emberek mint akár kínában. De még ha úgy is lenne... mi közük van ehhez? A kínaiak helyében egyből kitakarítanám a google -t, nem kivonulna, hanem ki lenne rugdosva.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • attila9988

    őstag

    válasz gabor85 #1 üzenetére

    ebben még lenne is valami ráció, ha Kína nem kommunista ország lenne

    Kínát ne úgy képzeld el hogy mao kabátos zsoldosok sanyargatják a két szem rizsen élő állampolgárokat. Hidd el nekem, hogy náluk kevesebb a gazdasági probléma, mint nálunk. Szegény emberek nyilván vannak, mint mindenhol a világon. De az csak nyugati propaganda hogy Kína a nagy vörös gonosz..... Tudom jól hogy hogyan élnek arra, van több kínai ismerősöm is, akiktől hallottam eleget.

    És nagyon is igazuk van ezügyben. Nehogy már egy amerikai vállalat pattogjon a világ legnépesebb országának kormányával szemben.... az hogy mi itt magyarországon mindenkinek megengedünk mindent, és legfeljebb magunkban morgunk néha hogy "sz..r a világ", nem jelenti azt hogy másnak is így kell tennie.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák