Új hozzászólás Aktív témák

  • Jürgenmüller

    kezdő

    válasz S_x96x_S #67 üzenetére

    Mivel más nem nagyon gyártott akkora méretben, 2014-ben már a GB egy fél üzeme elvitte az egészet, majd a Samsung egyik kisebb ügyfele lett. Az IBM az AIM alatt gyártotta a legtöbb chipet, az Intel a 90-es évek végén többet gyártott.
    Itt linkelsz 1975-ös évről szóló cikkeket, de ma nem 1975 van hanem 2022, és igen az IBM soha nem volt akkora chipgyártó, mint ma a TSMC vagy az Intel. Az AMD-t ne vegyük ide semmit nem gyártanak.

    Semmit nem mondtál, semmi értelme amit ide linkeltél, 2022-ben ugye tudod?

    Amúgy rendkívül derogáló, hogy ennyire butának tartasz embereket. Szerinted én ezt nem tudom?

    Amúgy 1924-ben kapta meg az IBM nevet az IBM, mert előtte nem is ez volt a neve, hanem CTR.

    Szerinted kit érdekel, hogy mennyi alkalmazottja van és kinek.
    Magyarországon 10 millió ember él, Dániában 5,8 millió.Tehát Dánia sokkal rosszabbul teljesít mint Magyarország.
    Nem értem azt amit linkeltél hogy jön 2022-höz, de akár 2014-hez, vagy 2004-hez. Ezek voltak az IBM Chip gyártás mérföld kövei.
    Bár ha jól gondolom, Te ezt nagyon vágod, erről mondjuk semmit nem linkeltél.

    #68 gliskard

    Chipgyártásról van szó, nem üzemeltetésről, és hardvergyártásról, valamint komplex üzemeltetési tevékenységről. És igen abban az IBM ekkora mennyiségben soha nem gyártott chipeket, mint 2022-ben a mai cégek, eleve nem is volt akkora igény rá, mint ma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák