Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lusur

    csendes tag

    Szerintem ennél jobban is feltörték ezeket Mert:

    Eléggé feltünő mikor neked egy párod sincsen végig de az asztalnál lévőnél mindig pont minimum drill-je van.
    Egymás elleni csatában meg mindig nála van a magasabb lap úgy hogy neki is épp olyan lapjai vannak mint neked.

    Gyakran játszok rendes pókert nem virtuálisat haverokkal teljesen más a leosztás persze a lényeg a keverés azon dől el de amikor csak 1 helyre osztják a jó lapokat azt hívják osztó csalásnak.

    [ Szerkesztve ]

  • lusur

    csendes tag

    Persze Persze Persze Hogyne Hogyne...... Teljesen normális hogy ugyan annak az embernek 10 leosztásból 3 drill és neked meg egy párod sincsen teljesen hihető életkörülmény azoknak akik nem játszanak/játszottak életükben igazi kártyával Gratulálok a sok kis virtuális kis fa.... :C Meg balfaszprogramozónak a matekleckét meg küldjétek ancinéninek.

    De még ha csak a tv-ből is láttál volna igazi póker lekeverést (még ha csak géppel is csinálja és nem az osztó keverte szét) már akkor annyi tapasztalattal leszűrhetnéd hogy valami nem kóser mert életben nincsenek ilyen leosztások.

    Én elhiszem hogy az izgalom miatt belenyúltak a programba hogy szerintük ez így jobb lesz élményekkel gazdagabb hogy royálflöst dob a gép 2x is egy nap de ez nekem így ló.....

    Matek kell nektek b+ itt van realítás:

    649.740 az 1-hez hogy royal lesz én meg már nem 1x láttam ami kicsit érdekes főleg hogy 1nap még 2x is persze persze persze valószerű a játék teljesen :K mondjátok csak a hülyéknek.

    72.192:1 Színsor
    4161:1 Póker
    .
    .
    1.37:1 pár
    .....stb...

    És nem azzal van bajom hogy nem állandóan én nyerek de ez hogy pókerem van 2x is megint csak mi a pí.... ez ?
    mindezt egy nap úgy hogy 100 leosztást nem értem el ugyanannál az asztalnál

    Szar valószerűtlen a program ennyi túl van fokozva hogy érdekes legyen de kérdez meg egy pókerjátékost aki már az összes kaszinóban megfordult hányszor kapott életében royalflusht és nekem már az is megvolt vicc

    [ Szerkesztve ]

  • lusur

    csendes tag

    válasz Béééla #90 üzenetére

    Igazából én csak magát a programokat fitymálom valószínűtlenek * az már csak hab a tortán hogy bele is tudnak nyúlni az meg a cseresznye a végén hogy hacker-ek is megteszik :D .

    *Mindenki próbálja ki milyen kaszinóban játszani vagy csak haverokkal akik ismerik az osztó etikettet hogyan kell szabály szerűen keverni ott más leosztások vannak mint online programokban lehet nem mindet próbáltam csak pokerstars, full tilt meg ilyen nagyobbakat.

    Én csak onnan tudom hogy volt ismerősöm aki osztóként dolgozott és gyakran összejártunk haverokkal is meg hozzá is a kaszinóba elég jó élmény volt.

Új hozzászólás Aktív témák