Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    senior tag

    Páran itt mintha nem akarnák látni a valóságot :DDD

    Ezek a cégek belőlünk élnek, szóval amint elérik a Netflix szintjét ők is árat fognak emelni, korlátozni fogják a családi csomagot, jelszómegosztást stb.

    Csak jelenleg még a Netflix 2x vagy többször akkora bázissal rendelkezik így úgy lehet tőle elvenni vagy más szolgáltatásra is előfizettetni ha az olcsó.
    Netflix - 220 millió
    AppleTV - nem közöl hivatalos adatot, legutóbb annyit mondtak hogy USA+Kanada-ban kevesebb mint 20 millió van
    HBO - HBO+ HBO maxra van 78 millió
    Disney+ - 130 millió
    Hulu - 45 millió
    Amazon Prime - nem közöl hivatalos adatot, csak ilyen ködösítőt hogy tavaly 170-200 millió prime előfizető indított el egy sorozatot vagy filmet.
    Paramount+ - 56 millió

    Szóval a többieknek még bőven van hova nőni. Szerintem Disney a legerősebb szereplő, mert ő könnyen tudja visszafelé bővíteni a tartalmait.

    Mellesleg nem tudom hogy most mekkora a filmek átjárhatósága a platformok között, de az is nyilvánvalónak látszik hogy mindenki a saját fejlesztésű cuccát csak a saját platformján fogja nyomatni. Tehát Squid Game S2 vagy Stranger Things vagy akármi újabb netflix cím csak Netlfixen fog menni, Gyűrűk ura sorozat csak Amazonon, Trónok harca előzmény csak HBO-n.
    Tehát a végén csak mi szívjuk meg mert időről időre mindre elő kéne fizetni :D

    Mondjuk az is érdekes kérdés hogy ez a Netflix 220 millió nem-e a plafon ameddig jelenleg bővülni lehet.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

  • paatrick

    senior tag

    válasz Necroman_Mk2 #61 üzenetére

    Ebben nem voltam biztos, de akkor ez azt erősíti amit a végén írtam, mindenki átviszi a saját tartalmait önmagához, a felhasználó meg tarthat 3-4-5-6 különböző előfizetést :(

    Szerintem az évados feltöltés eleve hülyeség. Ha izgalmas sorozatot tudnak letenni akkor a 10-12 hétnyi hype-ot erodálják 1-2 hétre. Öngól.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

  • paatrick

    senior tag

    válasz D1Rect #1 üzenetére

    "Get Woke Go Broke"

    Népszerű felfogás lett ez, de közben a többi streamer ugyanannyira woke.

    AppleTV - Alapítvány - húzónév sorozat, méltán híres sci-fi regényből. Ehhez képest a matematikus Gaal Dornick aki a könyvben fehér férfi, a sorozatban lett egy fekete nő. A főszereplő Salvor Hardin, aki a könyvben fehér férfi, lett egy fekete nő. És négy rész alatt kb 10 percig arról szólt a történet hogy ki kit hogyan szexezzen meg. Arról már ne is beszéljünk hogy a könyv arról szól hogy a nagy átlag alapján majd valaki megírja a történelmet, a sorozatban a fekete Salvor Hardin meg kvázi a megváltó szerepében tetszeleg aki kiválasztott.

    Paramount+ - Star Trek Discovery - a főszereplő egy hisztérikus síróbajnok fekete nő. Szerintem minden régi Star Trek fan kikaparta a szemét.

    Amazon Prime - épp jön a Gyűrűk ura sorozat, fekete törpasszonnyal és fekete elffel. Nincs mit hozzáfűzni.

    HBO - talán a legkevésbé woke, bár most jön majd a Last of Us sorozat, ahol 2 mexikói játssza a játék 2 fehér amerikai szereplőjét, a főszereplő szőke fehér kislányát meg egy afrohajú fekete lány játssza majd.

    Disney - A fekete his hableány megvan? :D 2 éve a vírus miatt elhalasztották a forgatást, reméljük sosem készül el.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák