Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz D1Rect #260 üzenetére

    "De azt ráerőszakolni egy cégre, hogy egy konkurens terméket csomagoljon a sajátjába?"

    Nem mentesíti az, hogy korábban tette. Mivel a versenykorlátozó magatartásával hátrányos helyzetbe hozta az akkori vetélytársait, így elképzelhető, hogy a jogtalanul már megszerzett előny kompenzálására ilyet határozzanak. Valaki a másik topicban precedenst kért erre ( mivel annyira konkrétan külső progi win-be építésére kérte, természetesen olyan még nem volt), fejből nem tudok példát, de biztos volt már olyan eset, amikor a konkurencia reklámozására/kárpótlására kötelezték a bűnöst.

    Felhasználói szempontból mindenképpen az lenne a legkényelmesebb, ha elétolnák a usernek a választási lehetőségeket. (piaci részesedés alapján súlyozott randomizált sorrend is lehet akár, így bárki felkerülhetne, legfeljebb a lista legvégére, ha csak kamuból regisztrálja a programját)

    (#262) Pussca : te még nem láttál olyan pályázati adatlapot, amit excelben csináltak és azt kell kitölteni majd visszaküldeni. Az ingyenes excel nézővel sem lehet kitölteni.

    Nemrég azon döbbentem le, hogy a most fejlesztett rendszerünkben kódlap konvertálós gányolást kellett csinálni a csv exporthoz, mert excelbe nem sikerült utf8-as kódolású fájlt beimportálniuk úgy, hogy az ékezetes betűk megmaradjanak. (szerintem user error, legalábbis nem fogom fel ésszel, hogy nem lehetne ezt állítani importkor...)

    Ja és korábban kiküldött uft8-as fájlt is ékezettelen xls-ként kaptam vissza. Úgy kellett összefésülnöm a szöveges mezőt az új értékekkel, amiket módosítottak. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák