Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz mrhitoshi #16 üzenetére

    "melyet arra alapoznak, hogy a kínai vállalkozások olyan mértékű állami támogatásban részesülnek, hogy azzal szabálytalanul jutnak versenyelőnyhöz az európai piacon." - ezen mondjuk nem kell túl sokat bizonygatni, mivel ténykérdés.

    #18 Mr. WolfDog: ne az origóval foglalkozz, hanem a cikk tartalmával.

    Ellenben, akkor szerinted a feltételezés = bizonyíték, ---> Én feltételezem, hogy megöltél valakit, csak jól elástad. Nos bűnös vagy kész.

    Sehol sem állítottam ezt. Csak azt, hogy egy feltételezés, amelyet számos bizonyíték igazol, nagy valószínűséggel helyes. Gy.k: ha azt állítod, hogy megöltem valakit, megtalálják nálam a gyilkos fegyvert, nincs alibim, ráadásul a DNS-em is igazolja a bűnösségem, akkor azért elég nagy a sanszom arra, hogy elítélnek, nem?

    Amíg nincs bírósági ítélet, addig ez vád marad és nem tény. Amíg a bűnösségük jogerős nem lesz, addig nem bűnösök. - nem a bíróságon vagyunk. Ez egy fórum, ha nem tudnád!

    Az meg csak hab a tortán, hogy Kínában se kommunizmus se diktatúra nincs :)
    Kommunista népköztársaság van helyette elnökkel és miniszterelnökkel.

    Ó hát persze, nálunk sem diktatúrának hívták, hanem népköztársaságnak, mégsem volt olyan hú de nagy szabadság. Kezdjük azzal, hogy Kínában vidékiként nem költözhetsz városba. Attól, hogy vannak piaci elemek a gazdaságukban, még kőkemény diktatúra marad politikai elnyomással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák