Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz FTeR #17 üzenetére

    Szerk: újraolvastam, igazad van, rosszul fogalmaztam. (de most már nem törlöm ki ezt a hsz-t.)

    A gpl valóban megkövetel egyfajta kódvisszaforgatást, viszont én nem erről beszéltem, hanem arról, hogy az én meglátásom szerint az nem igazi open source, ahol nem lehet máshova hasznosítani a megnyitott kódot és ahol nem lehet hozzátenni a megnyitott kódhoz.

    Az eu pont azért (is) rugdossa az ms hátsóját, mert az apik sem teljesen nyilvánosak. Emiatt a samba szerver írói elég sokat küzdöttek (még akkor is, ha lehet, hogy a samba volt az első linuxos irányból érkező projekt, amit az ms hivatalosan támogatott.)

    Egyébként szerintem érteni értjük egymást, csak a véleményünk különbözik egyes kérdésekben, és ebben nem látok semmi problémát, amíg csak a kérdéseket meg az egyes emberek által a kérdésekre adott válaszokat fikázzuk, nem az egyes embereket magukat.

    Én speciel nem szeretem a gpl-t, pont annyira diktatórikus, mint az ms eula. A bsd meg az apacs licensze nekem jobban megfelel.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák