Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Geller72 #36 üzenetére

    Nekem nem szokásom libsizni, és senkit nem az alapján ítélek meg milyen politikai nézeteket vall. Nálam a lényeg az értelmes beszélgetés, amit ma nem igazán lehet létrehozni ha politikáról van szó. Azt viszont nem hiszem hogy el kellene magyaráznod nekem miért is fektet be az ember pénzt egy üzletbe, elvégre több mint 25 éve ezt csinálom, és érdekes, még egyik kormány alatt sem volt gondom, nem fogtam rá soha semmit másokra, és ezentúl sem fogom ezt tenni. A magam részéről sok értelmét nem látom az e-sportnak itt nálunk, ennyi és nem több. Lehet Amerikában sok pénz van benne, de itt nálunk csak néhány ember szórakozását jelentené mindenféle érték nélkül (érték, ez a szó nálam sokat számít). Nehezen hiszem hogy többen lennének rá kíváncsiak mint egy Felcsút bajnokira :) Imádok játszani, ez tény, de nézni..........Ha viszont valóban annyira leterhelő szellemileg és mentálisan ahogyan írják, ezek a fiatalok sokkal értékesebb dolgokra is fecsérelhetnék az idejüket szerintem, valami olyasmire ami valóban előrébb viszi az országot. Nekem csak a kezem szokott rendesen megfájdulni közben meg az ujjaim, mentálisan nem szokott leterhelni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák