Keresés

Aktív témák

  • drew86

    csendes tag

    válasz Stauffenberg #336 üzenetére

    Csak nem Allen Carr? :)

    "-Akkor... mondjuk legyen egy kicsi mindből. Tutti-frutti, karamell, vanília, rumosdió és kávé." "-Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát!"

  • drew86

    csendes tag

    Végigolvastam a cikket, meg az összes hozzászólást, rászántam az időt, mert érdekel a téma.

    A helyzet viszont az, hogy én most elbizonytalanodtam. Amíg nem kezdtem el olvasni a hozzászólásokat, addig teljesen azon voltam, hogy nah akkor holnap benézek az e-cigishez a budaörsi Tesco-ban, és ránézek a dologra, de most kicsit elment a kedvem, mert olyan szintű, már-már fanatizmussal felérő érveléssel találkoztam az e-cigi mellet voksolók részéről, hogy azt még Tom Cruise is megirigyelné egy másik kontextusban. Bár a cikkben benne van, hogy nem mások meggyőzése a lényeg, de ilyen szinten elküldeni valakit "érveléssel" melegebb éghajlatra, azért az erős - szerintem.

    Nem beszélve arról, hogy én, mint egyszeri, a témában egyáltalán nem jártas hülyegyerek meg most csak nézek ki a fejemből, hogy de fémes az íze, de nem is az, ilyen lötyi, de nem káros, de a kínai és az angol, varivolt, de azért mégis csak jó, ha nem a blahán veszem meg, de keverhetem magamnak itthon is, ilyen akksi, nem adja le a 4,2 V-ot, akkor meg kiég és szar az íze, és beszarik még a kazán is.

    Hozzáteszem, biztos kevésbé káros, VAGY NEM IS KÁROS, mint a kékmulti, amit 13 éve szívok és mindjárt rágyújtok egy szálra.

    Viszont akik most e-cigiznek itt a fórumtársak között, tényleg azért e-cigiznek - vagy "nem analógoznak", hogy teljesen korrekten fejezzem ki magam -, mert más/jobb/egészségesebb/fancybb/akármi, vagy le akartátok tenni a cigit, de helyette átszoktatok a "nem analóg cigarettára"?

    Mert ha csak átszoktatok, az nem leszokás.

    Én viszont szeretnék leszokni, akaraterőből ment is már pár hétig már egy párszor, de valamiért mégsem ment tovább és ha ez egy jó alternatíva rá, akkor elfogadom és veszek, viszont ha csak átszoknék rá, akkor lehet tök felesleges és inkább megvárom míg elmegyek szabira és elkezdem forgatni megint Allan Carr könyvét...

    "-Akkor... mondjuk legyen egy kicsi mindből. Tutti-frutti, karamell, vanília, rumosdió és kávé." "-Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát!"

Aktív témák