Új hozzászólás Aktív témák

  • hunbi

    tag

    Szerintem egyszerűen ki kellene terjeszteni a vásárlástól való ellállás jogát az aszf, licensz szerződés és egyéb felbontás után kiderülő nyalánkságok esetére. Magyarul automatikusan pénz vissza.
    Elég baj az nekünk, hogy elbaxák a napunkat és a szórakozásunkat, plusz még csengethetjük a postaköltséget is (jaj az csak az én nyomorom mert vidéki vagyok, mindegy).

    És légyszives ne gyertek nekem azzal, hogy meg van az online is meg hasonlók... ha dobozos, és nem volt rajta a dobozon, hogy regisztrációhoz kötött, az megtévesztés. Ha nincs az adatgyűjtés a dobozon, az is megtévesztés, fontosabb információ ez mint a korhatár.

    Apropó kor, hogy a fenébe rakhatnak ilyesmit az ÁSZF be? A legtöbb felhasználó kiskorú, hogy mondhat le egy kiskorú bármilyen jogáról!!?
    "- Apúúú gyere légyszi, mondj le helyettem a jogaimról, hogy játszhassak a fifa 2013 leszerelünk edísönnel.
    - Játszol te a fütyiddel fiacskám, holnap visszük vissza a boltba, és panaszt teszünk a büdös banda ellen!" ;]

    Legközelebb egy pakli kártya eula szerződésében lesz benne, hogy ha kibontom, onnantól szerencsejáték regisztrációt kell csinálnom és havi x összeget perkálnom amíg le nem adom a paklit "ártalmatlanításra"... :(((

Új hozzászólás Aktív témák