Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz dajkopali #19 üzenetére

    "türelmetlenek a fogyasztók, az újságírók, a szakma,": melyik "szakma"? mert az almával jelenleg a tőzsdei szerencselovagok türelmetlenek igazán, hogy nem tudják, hogy kaszálják le megint az almás részvénypiacot.

    az almával kapcsolatos újkeletű hisztik zöme szimpla tőzsdei lufi. merhogy most csak három kamionnyi pénzt termelt reggel óta az alma, pedig már elmúlt délután 5, nem négyet, akkor már fújni kell a tőzsdén a pánikot, hogy lehessen besszre játszani.

    azt eddig is tudta mindenki, hogy ezen a piacon nem lehet minden héten feltalálni valami világmegváltó dolgot, tehát a túlzott innovatív várakozásnak soha nem volt semmi alapja.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • #24737024

    törölt tag

    válasz dajkopali #19 üzenetére

    Ezzel nagyjából egyet is értek. Szerintem viszont Jobs karizmája nélkül is működőképes az Apple, Tim Cook kifejezetten szimpatikus és tehetséges vezető. Időt kell adni neki és 1-2 apróbb baki után nem kell még temetni egy ekkora vállalatot.

    Én az innováció hiánya helyett sokkal inkább a kapkodást tudnám felróni az Apple-nek. Az OS X rendszerek minden frissítéssel egyre instabilabbak és egyre több rosszul megvalósított vagy fölösleges funkciót tartalmaznak (lásd FaceTime például). Inkább ez az, amin dolgozni kéne szerintem: a meglévő termékvonalak presztízsének a visszaállításán és a stabilitás növelésén. Sokakkal ellentétben én nem hiszem, hogy az Apple-nek a teljes piacot le kéne fednie, nem hiszem, hogy kéne tízféle iPhone és húszféle MacBook. Szerintem az eddigi koncentrált termékvonal továbbra is tartható lenne, amennyiben a minőséget nem kompromittálják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák