Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MerLinh

    senior tag

    válasz hodostamas #12 üzenetére

    És akkor én már nem is használhatom azt hogy Lehel Market?=)

    A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz hodostamas #12 üzenetére

    A hírben az van csak, hogy benyújtott kérelmet, de az nem, hogy már le lenne védve.
    Tehát még nincs eldöntve.

    De szerintem nem is fogják engedélyezni, mert túl általános.
    Ez olyan, mintha én most levédetném az "abc" vagy az "éjjel nappali" kifejezést, és ezentúl csak én használhatóm.
    Éppen ezért van ott mindig egy tulajdonnév az általános szó előtt (Tomi abc, roni éjjel nappali), hogy megkülönböztesse a többitől.
    Apple app store, amazon app store.
    Aki összekeveri ezeket, vagy hasonlóságot vél felfedezni, az meg is érdemli.

    Továbbra, ismétlem, ha jól tudom, de még senki nem javított ki, az amazon nem árul ios appokat.
    Tehát az apple problémája/aggálya továbbra sem létezik.

    Ennyi erővel ms is szólhatott volna googlenak, hogy a market szó az már benne van a marketplace-ben, és ezért ne használják, mert irgumburgum.
    De az se lett volna megalapozott, pont azért, mert nincs átjárhatóság, illetve azért, mert előtte vagy egy tulajdonnév, ami meghatározza, hogy pontosan melyikről van szó (Microsoft marketplace, android market).

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák