Új hozzászólás Aktív témák

  • jacint78

    addikt

    válasz C4mp3r #29 üzenetére

    Képzeld láttam már epül gépet, zeneíró cimborám is megvette, mert, hogy az milyen jó lesz neki, aztán kiderült, hogx még hardverközeli (ASIO windows-on) hangkártya elérés sincs benne és fél másodperces késéssel dolgozott a midi billentyű. Mert az ágymek való zeneszerkestésre, de érdekes módon az én gagyi windows-os PC-m halkabb, erősebb, sokkal széleskörűebben használható (ASIO-val 5ms észrevehetetlen a késés zongorázni szoktam) és lényegesen olcsóbb és ezek szerint talán még megbízhatóbb is... Egyébként ő is bevallotta, hogy azért veszi, mert ez trendi, neki ilyen kell egyszerűen.

    nyilvan a legtobb ceg azert hasznal apple gepet mert sznobok dolgoznak naluk es fel akarnak vagni a starbucksban

    A te agresszív, látszólag is "szerény" stílusod is hűen tükrözi a tipikus apple vásárlót, aki megveszi, mert menő akár céghez is. Ezt maga az ember mondta, akinek windowsokat kellett rakni a céges epüljeire, mert semmit sem támogattak, szóval kösz a játékot. Az az érdekes, hogy épp kórházban vagyok és tegnap este bejött a szobába egy ürge azért, hogy villlogjon az ájpedjével és elmondja az osztályon mindenkinek, hogy négyet is vett, a gyerekeknek, unokáknak is és, hogy mennyire drága volt, de látszott a pasason, hogy esze annyi van, mint egy marék porcelánkacsának.. Fel sem fogta, hogy miért nem helyeseltem azt, hogy már a néhány éves unokái is ilyen kütyükkel szórakoztatják magukat, szóval igen, ilyenek a tipikus epül vásárlók. :W

    type your text here..

Új hozzászólás Aktív témák