Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24737024

    törölt tag

    válasz <NewL> #16 üzenetére

    magas letöltésszám már sikernek számít minden esetben?

    Nem, de nagyobb siker, mint az alacsony letöltésszám :U És minél több a letöltő, annál nagyobb a valószínűsége, hogy sok lesz az aktív használó is. :K Kivéve persze, ha a szoftver egy használhatatlan vacak, de azt hiszem belátható, hogy az Opera Mini aligha tartozik ebbe a kategóriába.

    [ Szerkesztve ]

  • #24737024

    törölt tag

    válasz <NewL> #18 üzenetére

    Próbáltam, sőt az utóbbi napokban csak az Opera Minit használtam. Használtam ugyanakkor már nem egy Nokia telefonon is.

    Veled ellentétben én tisztában vagyok azokkal a technológai különbségekkel, melyek miatt az Opera Mini másképp jeleníti meg az oldalakat, mint a Safari. Míg a Safari egy helyben működő böngészőmotorra (WebKit) épül, addig az Opera Mini az Opera szerverei által feldolgozott és sürített oldalakat jeleníti meg. Ennek megvannak a maga előnyei és hátrányai. Nekem (és 50 millió Opera Mini usernek) fontosabb a sebesség és a takarékosság mint az, hogy 10 MP-es képeket nézzek mobilon. :U

    Megjegyzem, hogy az Operának is van teljesértékű, kifejezetten okostelefonokra fejlesztett böngészője, az Opera Mobile, mely az asztali Operából ismert Presto motorra épül. Tulajdonképpen ezt lenne korrekt a Safarival hasonlítgatni, viszont az Opera Mobile-t lehetetlen iPhone-ra portolni, mivel Apple szabályai nem engedélyezik a WebKit-en kívül más böngészőmotor futtatását a készüléken.

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz <NewL> #16 üzenetére

    na igen, tőlem 3x is befutott letöltés (pedig megfogadtam, hogy teszek az operára a böngészőválasztós hiszti után), de ez egy rakás sz*r. és ez tényleg nem túlzás. semmi nem jó benne, semmi nem olyan kényelmes. Bugos. gyorsabb, és ennyi. ez nagyon kevés.

    19: Veled ellentétben én tisztában vagyok azokkal a technológai különbségekkel, melyek miatt az Opera Mini másképp jeleníti meg az oldalakat, mint a Safari.
    nagy piros pöttyöt érdemelsz érte. Csak ez engem mint usert nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák