Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    Ilyenkor hol vannak az Apple **** fanok, csak azért mert remélem, hogy holnap már azt fogja mondani a sok *****, hogy a telefont az alma találta fel mint annó a Creative esetében. Ja hogy az Ipod felét is lopta az alma.

    Szerintem mostmár csak az Ericssonnak, meg a Motorolának kell fizetnie. Teljes lesz a sor.

    (#7) aronvirginas :

    Miért az almának nem elég a sok nyúlt technológi, lassan kiderülnek a dolgok. Lehet, hogy a sok tudatlan fan nem tudja, de az Ericsson, vagy a Nokia úttörő a telefónia terén, az apple nem.

    (#10) aronvirginas:

    Akkor már csak egy kérdésem van, mikor egy "komoly" kvalitású fan elmagyarázza, hogy a MacBook a föld legjobb minőségű notebookja, az IPod a legjobban szól, az IPhone pedig a legjobb telefon, akkor te ezt minek neveznéd, én csak annak, hogy fogalma sincs mit beszél.

    Amúgy pedig a tények makacs dolgok, az pedig csúnya tény, hogy az Apple a telefóniában nem egészen már 5 éve tölt be termelő szerepet is. Míg egy ericsson 125 éve alig van különbség, a Nokia, meg úgy 45 éve van a telekommunikációs piacon, jaaa hogy akkor még apple sem volt na ez nem baj, az a lényeg, hogy az apple a legjobb.

    Na ezt te minek neveznéd??? Én *************** hülyeségeket beszélnek amiről fogalmuk nincs, ja de mert volt szó a beszéljükmeken. :N

    [ Módosította: Kalandor ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Bici #21 üzenetére

    És azért azzal mit érsz, ha egy szoftver csak adott célhardveren fut, semmit. Mert mintha a nokia a symbiant, másnak is odaadta volna, és nem tette teljesen zárttá, valamint a többi cég sem ennyire suttyó, mint az apple, nem sajnálom őket. Valamint valóban az IOS nagyon jó, az összes hátrányával, és előnyével együtt is.

    De annyira nem jó, hogy ez lenne a legjobb sokak szerint, és ezt ki is jelenti, pl anélkül, hogy azt mondaná, hogy szerintem.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Amúgy vannak már előrejelzések, hogy milyen összegről van szó:

    [link]

    Megérdemli a Nokia.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák