Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Mr.Silkó #33 üzenetére

    Na igen, én vettem egy Vernee Thort már gyári Android van rajta. Ja 37 - 40 000 Ft a telefon, és az Iphon S6 csiga mellette. Hétvégén hasonlítottuk össze, egy éppen friss ios-el rendelkező Iphone 6-ot egy android 7-re frissített thor-al. Ha a felhasználói élmény a lényeg, akkor a minimum 5* annyiba kerülő apple elbujdoshat a kínai "dzsunka" mellett.

    (#38) .Szaki.

    Nyilván nem véletlenül terjedt el az android sokkal jobban a világban, az sem véletlen, hogy a fejlődő országokban az apple luxustelefonnak számít, meg az sem véletlen, hogy itt ott divattárgyként tekintenek rá, nem telefonként, főleg a tini, meg a még nem felnőttek számító korosztály körében. Nem USA-ban, de Kelet-Közép Európában, vagy Távol-Keleten igen,

    (#42) weberzolee

    Ebben igazad is van, de talán az is közrejátszik, hogy a Nexus fele annyiba került, mint az Apple éppen aktuális tabletje, valamint mivel fele annyiba került éppen ezért gyengébb hardvert is kapott. Aminek az eredménye, hogy az Android 7 nem futott volna rajta simán. Nekem is Nexus 7-em van. Az android 6 pedig annyira nem elavult.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák