Új hozzászólás Aktív témák

  • Chp

    őstag

    Utoljára írok ide, tiszta vizet öntve a pohárba. Összegezzük tehát:
    - Tudom, hogy kaphatóak kisebb teljesítményű tápok is.
    - Tudom, hogy 50%-os terhelés alatt a legjobb a hatásfok.
    - Tudom, hogy az előállítás költsége sokkal kifizetődőbb egy sok wattos tápnál.
    - Tudom, hogy az 1000 wattos táp 300 wattos konfigot is elvisz, ezáltal
    - Tudom, hogy jól jön a tartalék.
    - Tudom, hogy a nagy teljesítményű tápokat tolja a marketing, s
    - Tudom, hogy ehhez már tényleg popcorn kell. Hát nem is csodálom.

    -- Nem zavar, hogy vannak ilyen tápegységek, de 10 esetből 8 valószínűleg ilyen magas számokat felsorakoztató táp bemutatása.
    -- Amit írtam korábban, hogy szerintem több olyan felhasználó van, akiknek a 400W körüli szegmens tökéletesen elég, ezért nem értem miért tolják ennyire a nagyokat, sokszor 500W-tól indítva a szériát.
    -- Igen, ez lehet a fent említett költséghatékony gyártás, de nem tetszik az arány, ahogy fogalmaztam.
    -- Végül pedig annyi, hogy majd én tudom mekkora tápot szeretnék venni. Ne erőszakoljátok rá a ti véleményetek másokra, mindenkinél más az anyagi helyzet.

    Az első hozzászólásom túlzó volt, ezért talán az se túlzás ha azt mondom bocsánatot kérek érte.

    Minden más pedig ami nem került megemlítésre, számomra irrelevánals, s pardon ha sokszor durván válaszoltam. Viszont amit felvázoltam most, az nálam így van. Ez az én meglátásom, szeretném ha kicsit elfogadóbbak lennétek ezzel szemben.

Új hozzászólás Aktív témák