Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz Sanya #95 üzenetére

    És úgy akarnak megvédeni ettől a köcsög Sonytól, hogy ezeket az adataimat ellopják, aztán én meg imádkozhatok, hogy ne adják el ki tudja kinek?
    Mondom, engem ne védjenek meg.

    Tök mindegy, mennyire akarod beállítani rossznak a Sonyt, akik adatokat lopnak el tőlük, csak azért mert megtehetik, semmivel sem jobbak. Semmivel.

    [ Szerkesztve ]

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Sanya #95 üzenetére

    ...én úgy vélem, a lakásod bejárati ajtaja nem véd meg a behatolás ellen. Ha van is riasztód, tuti nem az a hipiszupi fajta, ráadásul ha jól sejtem a lakásodban nincs pánik/biztonsági szoba...

    Szóval, akkor, én a családod védelme érdekében betörök hozzád, kipakolom a lakásod, elrabolom a családod, és mindezt közzé is teszem.

    ...aztán a szomszédok csak annyit mondanak: Hát, igen, szar volt a védelmi szinted, hanyagul kezelted a családod... oszt ennyi...

    Nem srácok, nem! Senkinek semmi joga behatolni olyan helyre, ahova nincs engedélye.
    Ha látok egy nyitott kocsiajtót, az nem jogosít fel arra, hogy hozzáérjek (!) kinyissam az ajtót, és eltulajdonítsak belőle dolgokat - netán az egész autót!

    Lehet itt papolni, meg ágálni a Sony ellen, de kérem, a Sony hány évig sikeresen ellenállt a támadásoknak?
    Hány évig nem volt ez a "hanyag adatkezelés" probléma?

    Akik ezzel példáloznak, azok nincsenek tisztában, hogy nincs feltörhetetlen rendszer, nincs be/áthatolhatatlan védelem. Mindig be lehet jutni, csak idő kell.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák