Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymera

    senior tag

    [oWn]f4te +1 Maximálisan igazad van.

    Felesleges marakodni uraim. A fogyasztói társadalom (és önmagunk) áldozatai vagyunk.
    Én megéltem azt az időszakot amikor még hétfőn adás-szünet volt a TV-ben . Nem haltunk bele - többet mozogtunk , többet voltunk a szabadban és többet "éltünk" .
    Érdekes lenne ha (csak a poén kedvéért) mondjuk minden hétfőn "internet-szünet" lenne :D .
    A mai fiatalság szerintem egész nap zokogna mert nem éri el a FB profilját , vagy mert nem tud szurkolni a kedvencének a "Való Világ" nevezetű média-hulladékból esetleg nem tud új "szelfit" feltölteni magáról ..... siralmas :U

    A cikknél maradva - egy ilyen világban igenislétjogosultsága van a TPB jellegű oldalaknak.

    Ne legyünk már álszentek ! Vannak ettől sokkal komolyabb problémák a mai világban.
    Nagyon egyoldalú az , ha egy állampolgártól minden téren megkövetelik a "törvénytisztelő" magatartást és a kormány (vagy bármilyen sóhivatal vagy szervezet / ügynökség aki minket "figyel") pedig magasról tesz a személyiségi jogainkra :(((
    Legalább a virtuális tér legyen szabad !

    1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Új hozzászólás Aktív témák