Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz stevve #60 üzenetére

    nem tudom, hogy komolyan gondoltad-e, hogy a tini lányok tudatosan választják a BB-t :) gondolod, hogy szükségük van az extra üzleti szolgáltatásokra, meg a céges biztonságra, vagy inkább csak választanak egy szép telefont a kínálatból?

    én is nagyon szívesen vennék BB felépítésű telefont, sokkal jobb lenne rajta üzeneteket írni, de számomra megfelelő szoftverrel egyszerűen nem árulnak ilyet :( az Alcatel, Samsung meg hasonló androdios cuccok meg egyrészt le vannak rendszeresen maradva frissítésekkel, másrészt a billentyűzetük csak gyenge utánzata a BB-nek sajnos a mai napig. nagyon örülnék neki, ha jövőre a Google bekeményítene, és a Motorola égisze alatt kihozna valami ilyen billentyűzetes Nexus modellt is, nem csak a hólapátot erőltetnék.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz David75 #98 üzenetére

    nézd, minden tsizteletem, de van akinek nem ér meg 70k-t. nem arról van szó, hogy a szifon jó-e vagy sem, hanem van, akinek ez a használati eszköz nem ér meg annyit és kész. neked mondjuk megér 300k-t egy bicikli? vagy 20 milliót egy autó? vagy milliós nagyságrendet egy hifi szett? vagy másfél millát egy fényképező? lehetne még sorolni. van, akinél egyszerűen nincs prioritása a telefonnak annyira, hogy havi 10 ezret költsön a számlára meg még több tízezret egy telefonra, és mondjuk évente cserélgesse. de ettől még miért ne használhatna okostelefon funkciókat? mondjuk normális email klienst, meg böngészőt, meg ilyesmit. lassabb kicsivel, és? hányan vesznek kompakt fényképezőket. szarabb képet csinál, nem lehet beállítgatni rendesen, de ugyanúgy megörökítheted vele a számodra fontos dolgokat, legfeljebb kicsit gyengébb minőségben.

    [ Szerkesztve ]

  • #16820480

    törölt tag

    válasz David75 #110 üzenetére

    nem egészen értelek... pontosan leírtad a kulcsszavakat, és mégis úgy tűnik, hogy nem érted. például az ikon400 számodra megéri. számomra meg rohadtul nem, mert mondjuk nem használnám ki. és így tovább az összes többi dolog esetében.
    a második feléhez a mondanivalódnak: aki mondjuk éppen el tudja pöntyögni a House of the rising sun-t, annak tökre semmi különbség nem lesz egy 15 ezres gyakorlógitár és egy milliós Les Paul közt. aki éppen csak megnézi a leveleit, meg mondjuk valami hírportált elolvas, annak tökre semmi különbség nem lesz a P3 és az i7 közt. aki a sarki fűszeresig jár el a kocsijával, annak tökre semmi különbség nem lesz a Suzuki és az SLK közt. nem tudom így érthető-e.

Új hozzászólás Aktív témák