Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz gbors #37 üzenetére

    Sajnos én is így vagyok már ezzel. Tavaly amikor megvolt a 3xxxx széria bemutatkozása és ugyanazért az árért dupla teljesítményt ígértek még aznap meghirdettem a 2080-vanam árában. Elvitték és én örültem. (Konkrétan 180e-ért ment el :C ) Aztán ideiglenes megoldásnak vettem az egyik 5700xt mellé egy másikat (két gépem van tudniillik). Aztán vártam, hogy jöjjön az új széria. Nem jött :( Közben elő rendeltem az új konzolokat is gondoltam majd azokkal kihúzom. Hát azok se jöttek. Végül Februárban szóltak, hogy jön a PS5-öm így fel dobtam az egyik 5700xt-t. Mondanom sem kell maradt még a zsebemben a PS5 kifizetése után. Nem normális dolog ami most van. Sőt egyenesen tragikus. Eladhatnám brutális haszonnal a másik 5700xt-t is csak venni nem lenne mit helyette így marad. Végül is játék se nagyon jelenik meg amit ne bírna el WQHD-n. Menet közben amúgy egy Series X-et is beszereztem így én nem panaszkodom, van min játszani de ebben az évben teljesen biztos, hogy esélyesem sincs VGA upgradere. Talán jövőre de ha a bányászat nem zuhan be (és egyenlőre nem úgy néz ki) akkor lehetséges, hogy az 5700xt hosszú távú társam lesz a PC-ben. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák