Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Valdez #1 üzenetére

    Már úgy érted, hogy az AMD-től?
    Csalódtam picit a TPU-ban, hogy forrásmegjelölés nélkül(ha nem számítjuk a "press release" jelzőcskét) publikál... legalább annyit odaírhattak volna, hogy "Az AMD által kiadott közlemény", vagy egy linket az eredetire, vagy legalább Mark Papermaster megjelölése szerzőként... ehelyett T/1-ben, változtatás nélkül beschmittelik az AMD válaszát, mintha a sajátjuk lenne... szvsz gáz így.

    Valahogy úgy kéne korrektül, mint ahogy az Anandtech csinálta. Igaz, ők meg a táblázatot hagyták ki(ahogy elnézem, tördelési okokból - alighanem túl széles lett volna a hasábba), de ott a cikk végén a link hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz velizare #16 üzenetére

    Nem értem, mi értelme lenne a CMOS-t updatelni :F , az csak az UEFI/BIOS beállításokat tárolja, a firmware nem ott van - ezért is nem felejti el a FW-t elemcsere alkalmával...(pláne hogy a szóban forgó alkatrész manapság még csak nem is feltétlenül készül CMOS technológiával)

    OK, tudom, hasítom a szőrszálat, de nem tudtam elmenni mellette szó nélkül, bocsi...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák