Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz kmarci25 #21 üzenetére

    igen, egy statisztika szerint - amit az Amazon is emleget - e gyakorlat miatt a felhasználók harmada panaszkodott már csomageltűnésre

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • #56573440

    törölt tag

    válasz kmarci25 #32 üzenetére

    Ezért írtam hogy rendes riasztó... Nálam van távfelügyelet, kapok sms-t a saját központomból is ha riasztás van és rá tudok nézni a lakásra is kamerával, offsite nasra menti a képeket. Ennél többet jelenleg tenni nem tudok, de nem is nagyon kell, az ajtón nem igazán tudnak átjutni, egyszerűbb mellette falat bontani, az erkély felől -már- rendes rácsozás van, így flex vagy hilti nélkül nem igazán jut be senki. Azt meg a nyugdíjas szomszédok észreveszik, illetve inkább nem is próbálkoznak. A helyszínelő szerint is -logikusan- két helyre törnek be. Ahol _tudják_, hogy nagyon nagy érték van, és érdemes, értsd hamar sok milla, vagy ami hamar megcsinálható minimális kockázattal. Ha ránéz az ajtóra és tudja hogy 2 percen belül a kocsiban ül azzal amit fel tud kapni, vagy felmászik az erkélyen és belöki az üveget majd 1 percen belül megint a kocsiban ül, akkor felnyom. Ha sok idő, és nem a világ háta mögött a hegyen, akkor keres gyors melót máshol. Kb egy éve nézegetünk a környékemen házat, eddig ilyen 20-30-at néztünk meg személyesen, de egyben sem láttam rendes ajtót, ablakot, mindenhol a műanyag vackok. Én inkább ettől fosok jobban mint az amazonos kiszállítótól, de egyikkel kapcsolatban sem érzem hogy kéne nekem :D

    vaakuum: Ahogy az az ősember maradt jellemzően életben, aki ha zörgött a bokor elfutott, és nem az aki meg akarta nézni hogy ez még mindig az a barna mackó aki tegnap a haverját majszolta el ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák