Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    --ka & fatpingvin, a kedvetekért befrissítettem valós piaci adatokkal a hsz-emet.

    Akárhogy csűrjük-csavarjuk, a kategóriát végső soron nem a marketing, hanem a piaci árak jelölik meg... ld. fent.

    szerk.: ja és fatpingvin, a linkelt 1650-es nem a legolcsóbb a kínálatban, hanem véleményem szerint a kategóriának legmegfelelőbb termék (ld. no extra PSU csati).

    szerk2.: kis filozófálgatás... szerintem itt rontják el sokan a vásárlást: amikor van egy szempont (pl ez esetben az ár, hiszen eleve a legalsó szegmensből csemegézünk), akkor nem szabad (szerintem) kizárólag azt az egyetlen szempontot nézni, mert akkor szalad bele a pofonba. Ha nem is azonnal, de hosszú távon mindenképp szopó, ha gyakorlatilag a legolcsóbb piaci kínálat legolcsóbb modelljét veszi az ember mindenféle szűrő nélkül a fejben (ami azt súgja, hogy lehet, hogy annak az olcsóságnak "ára" van... hús+híg lé, ilyesmik). Minden szegmensnek megvannak a jó vételei, ami általában nem a legolcsóbb termék formájában manifesztálódik, hanem vannak "best value" termékek, ahol az ár/teljesítmény/minőség mutatók egyike sem leng ki nagyon. Amikor ismerősöknek konfigot rakok össze, akkor is mindig így keresem a legjobbat nekik és eléggé bevált 20+ éve panasz nélkül. :) De ezt nem hencegésnek szánom, mert ez nem tudás, csak nem ész nélkül történő válogatás, hanem türelmesen körbe kell tekinteni és úgy választani.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák