Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz b. #26 üzenetére

    Szerintem ez kézmérettől és megszokástól (és talán korosztálytól) is függ. Nagyon hosszú ideig wmo 1.1-et használtam (előtte samsung és ms golyós egereket :D) majd utána is hasonló dizájnú egereket. Gondolom a fogás módja/stilusa berögzül az "izom memóriába" és vagy kikapcsolja az ember az oldalgombokat, vagy minduntalan véletlen nyom rá. Biztos ugyanúgy rá tud állni az ember agya az újra is, de ha 10-20 évig megszokta igy akkor minek szenvedni ha nem is használja a +gombokat? Persze közben voltak/vannak más, több gombos egereim is, de összesen kettő, amelyeknél nem zavart, nem "kavart be" a razer DA volt (pont jó helyre tették és talán a "magassága" miatt több is volt a hely; sosem nyomtam rá véletlenül, viszont böngészésnél jól jött :D) és a mostani g203, melynél kellőképp vékonykák az oldalsó gombok ahhoz, hogy ne nyomkodjam meg ha nem akarom. Meg ahhoz is, hogy mikor használni akartam, nem volt kényelmes, vagy megbizható. Szóval pl. személy szerint engem ezek az oldalgombok vagy akadályoznak a fogásban és idegesitenek, vagy pedig használhatatlanok, továbbá igényem sincs 3nál többre. Nem kizárt, hogy akad még néhány ilyen, hozzám hasonló alany (kortól, nemtől függetlenül) akik ilyen, vagy olyan okokból, de jobban preferálják ezeket a minimalista, de jó belsővel szerelt egereket, igy mi vagyunk a megcélzott vásárló közönség :) Egy 3-4 eres 2 centis kábel 2 +gombnyi fröccsöntött plasztikkal és filléres mikrokapcsolókkal (amilyen a g203 is) meg néhány plusz fólia csikkal az egér PCB-jén nem hiszem, hogy valami nagy tétel lenne egy razernek (és a végfelhasználói árban sem mutatkozik meg "óccsósitásként") szóval gyanitom, hogy a oldalgombok elhagyásánál nem a spúrkodás volt a fő indok.

    [ Szerkesztve ]

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák