Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz keembo #54 üzenetére

    OK, beismerem, a kenyér árára nem szokásom konkrétan emlékezni.
    A HD 3850 talán kifutó termékként, dömpingáron került 18e Ft-ba, én is vettem anno belőle, és bár most nem találom a blokkot(rendelés-visszaigazóló e-mailt), de határozottan emlékszem, hogy közelebb volt az ára a 40e-hez, mint a 30-hoz(mármint 30e Ft). Ja, igen, 2008-ban... akkor a mostani fizumnak úgy a harmadát kerestem névlegesen, már IT-s ként.

    Annyiban igazad van, hogy a bányászláz miatt ugrottak meg ennyire a VGA árak, de pl a még azelőtt(2016 szeptemberben) vett RX480-am is 98000 Ft-ba volt, és akkor már középkategóriásnak csúfolták, mert kb. a GTX1060/6G-vel volt pariban.
    Egy évvel korábban az előde, az R9-380 is már 75e körül nyitott... azon persze lehet vitatkozni, hogy az már középkategóriás volt-e vagy még felső.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák