Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz floatr #10 üzenetére

    Uh azért ez erős túlzás volt... Pdakon is van hasonló érintőkijelző, de össze sem hasonlítható az iPhone m touch kijelzőjével...
    Nembeszélve arról, hogy az oprendszer kezelhetőségét máig nem múlták felül.
    A kettő együtt ütött nagyot.
    Még egy mostani Nokia 5800 touchscreenje se közelíti meg az iPhoneét, nemhogy az a régi ericsson...
    Arról nembeszélve, hogy gyakorlatilag eltörölték a loading (töltés) fogalmát. Mivel iPhone-on ezzel még nemtalálkoztam...
    Ellentétben az a szutyok 5800-as (azért tudom mert anyámnak ilyen van) még a képek megnyitásánál is elkezd tölteni, nembeszélve a nagyításról meg hasonlók... katasztrófa iPhone után hidd el :)

    És igen, én is csak azért vettem, mert teccett. A kinézete, a menü, a touch, az ui. Ennyi. Nekem ezért kellett. És szarok a sok fölösleges useless marhaságra amivel teletömik a telefonokat.
    Netezésre ott az asztali pc. Zenére bőven elég az 500 wattos házi-mozirendszer. Videózni a Full HD 28 colos monitor, vagy a 102-es lcd a nappaliban...
    Szal a dolog emberfüggő, nekem a telefon telefonálásra kell, meg sms-re. A többi csak extra, jó ha van, de nem gond ha nincs. Viszont a kinézet, használhatóság elsődleges.

Új hozzászólás Aktív témák