Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    válasz moonman #22 üzenetére

    Elfelejtetted már az Operát? Ha új lapot nyitsz, akkor a gyorshívók jelennek meg, nem pedig a kezdőlap.
    Egyébként pedig semmivel sem jelent kevesebb munkát, ha a Google kezdőlapot nyitom és oda írom vagy a kereső mezőbe. Nyitok egy új lapot meg rákattintok a keresőmezőre és írok, vagy nyitok egy lapot, rákattintok a gyorshívóra és írok. Ennyi, ha pedig egyéb funkció is érdekel akkor még egy katt, nem pedig egy enter és plusz katt. Nekem meg így kényelmes, maga a Google oldala meg gyors, ez nem hátráltatja a munkát.
    A címsor pedig nálam sem a keresőre dob, én is utálom azt.

    <-ƘƘ->

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #25 üzenetére

    mondjuk annyiban igaza van, hogy ha az a cél, hogy egyszerű legyen, akkor ne egy flash animációval oldják már meg a háttérkép homogén fehér színét, meg egy rakás scripttel az eddig simán szöveges dolgokat. mert most jelenleg az van, hogy megcsinálták ugyanazt plusz egy animációt, bonyolultabban, ráadásul egy rakás időt eltöltöttek vele.
    én inkább arra tippelnék, hogy a JS miatt most viríthatnak, hogy az ő böngészőjükben gyorsabban fut.

    amúgy nekem tetszik ahogy a chromiumban megoldották a cím-/keresősávot. amikor elkezd gépelni az ember, akkor előjönnek a lehetséges variációk színkódolva (zölddel a webcímek, feketével a keresési lehetőségek), a nyilakkal azt jelölöm ki, amelyiket akarom, nem fog feleslegesen keresni olyanra, amire nem akarom. csak az zavar kicst, hogy így több keresőt (imdb, és társai például) nem tudok hozzáadni. de az alapértelmezett kereső gyorsabb, mint a hagyományos megoldással.

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz moonman #25 üzenetére

    Amikor én elkezdtem a hálózatozást, még 2400-as aszinkron modem, 4800-as x.25 meg 9600-as internetünk volt. Muszáj volt mindent elérni egy karakteres konzolról, max vt100-as emulációval.

    Mostanában is igen gyakran van a kezemben olyan cucc, ami nem bír el semmi csicsát, de használni kell, mert a feladatának jól megfelel. Nem lehet mindig mindent grafikusan intézni, mert nem bírják az eszközök se, meg a hálózat se. Parancssorosan is tudni kell mindent.

    Egyébként nem írtam lassulást. Bonyolódást írtam. Egy darab beviteli mezőhöz ne kelljen már javascriptet bekapcsolni...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák