Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz Kendek #17 üzenetére

    szal, az én problémám (nme igazi probléma, mert rohadtul nem zavar, csak kíváncsi vagyok), hogy miért érzitek kényelmesebbnek az extra lépéseket azzal szemben, h egyből a keresőmezőbe írtok. mégha több keresőt is használtak (akár ugyanannak több változatát), akkor is praktikusabbnak érzem egyszer hozzádni új search providernek, semmint mindig elmenni a kezdőoldalra és ott bepötyögni.

    teljesen mindegy, h milyen egyszerűen és gyorsan el lehet jutni különböző módszerekkel, akkor is több lépés, mint egyből a keresőbe írni.

    félreértés ne essék, nme akarok senkit sem meggyőzni, mindenki úgy használja, ahogy jólesik neki, csak pusztán kíváncsi vagyok. soxor, amikor rákérdezek erre, akkor jön a "jéé, nem is tudtam".
    ugyanezt szoktam tenni, ha látom,h tele van a böngésző toolbár addonokkal. mert annyira érthetetlennek találom, h feltételezem h nem szándékos.

    be lehet állítani, h keresésre új tabot nyisson és ha minden igaz az is működik, h ctrl+enterre új ablak egyébként meg az épp aktív.

Új hozzászólás Aktív témák