Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • undercover

    senior tag

    válasz realist #551 üzenetére

    Igazából nagyjából már az utóbbi 1 hónapban kerestem a Xiaomi MI9T telefonom utódját.

    Végignéztem az összes kínai márkát, Samsungot, Sonyt, Pixelt... (Iphone kizárva :D)

    Ez a telefon először nem volt a célkeresztemben mert most 157mm a telefonom nagysága. Szóval gondoltam ez a 148mm-el lehet kicsit érdekes lenne megszokni illetve néhány tesztben megemlítették, hogy melegedik ha úgy alakul jobban mint a riválisok.

    Szóval gondolkodtam a Samsung Galaxy S21-ben illetve a OnePlus 9-ben. Mivel a két telefon tudásban hasonló. Aztán az lett a vége, hogy a OnePlust kizártam mivel olcsóbb lenne, de nagyobb mint a mostani telefonom is egyszerűen én nem akarok méretben feljebb és feljebb menni. Az S21-el meg elégedett voltam leszámítva ott is az üzemidőt meg azt, hogy elég lassan lehet tölteni illetve nos az ára.

    Ha jól számoltam S21-et most kb olyan 300 körül lehet megvenni hivatalos forrásból. Ha jól gondolom nagy áresés nem várható ott sem maximum ilyen 20-30 ezer. Szóval megveszem mondjuk 300-ért, de nincs hozzá töltőm az akkor még plusz 5 ezer meg füllesem sincs hozzá most egyéni preferencia, de az is lehet 5-20k akkor pedig már bőven 300 felett vagyok.

    De javítsatok ki ha eddig rosszul gondolkoztam.

    De olvastam itt a véleményeket úgy gondolom nagyon kis korrekt telefon lett ez. Kamerázási képességet tekintve jobb telefon az S21 viszont nem éri meg szerintem a felárat.

    Szoftveresen még itt is javíthatnak a kamerán, de a többi dolgot leszámítva korrekt lett én úgy láttom.

    Hosszú távú terveim alapján nem akarok megtartani 3-4 évig, inkább 2-3. Ha bevállik két év múlva leváltanám egy zenfone 10-re :D

    LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

Új hozzászólás Aktív témák